Nauka jazdy
Nauka jazdy
Nauka jazdy
Nauka jazdy
O firmie Oferta Kontakt

:: O FIRMIE ::

Podstawą prawną działania Ośrodka Szkolenia Kierowców" Sukces" jest zezwolenie wydane przez prezydenta Wrocławia nr 00510264 na prowadzenie szkolenia kierowców w zakresie kategorii B. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu przy ulicy Powstańców Śląskich 210/218. Działalność rozpoczęto w 1998 roku i przyjęto nazwę "SUKCES", zgodnie z powiedzeniem "Tylko "SUKCES" rodzi sukces." OSK "SUKCES" specjalizuje się w szkoleniu kandydatów na kierowców kategorii B.

OSK "SUKCES" stawia na najwyższą jakość szkolenia, podchodzi do każdego indywidualnie, zapewnia bezstresowy przebieg kursu wśród znakomicie wyszkolonych i   n i e p a l ą c y c h instruktorów, którzy potrafią nauczyć jeździć k a ż d e g o, a praca, to nie tylko ich zawód ale i pasja.

W ramach usług szkolenia OSK SUKCES oferuje:

Nasze atuty:

Misją Ośrodka Szkolenia Kierowców "SUKCES" jest profesjonalne kształcenie kandydatów na kierowców, dostarczenie im najnowszej wiedzy, rozwój ich indywidualnych zdolności, kształtowanie samodzielnej pracy za kierownicą, przygotowanie do wyzwań na drodze i radzenia sobie w zmieniającej się rzeczywistości, która wpływa na bezpieczeństwo w ruchu drogowym zgodnie z potrzebami rozwijającej się gospodarki kraju oraz jednoczącej się Europy.

Jakość w Ośrodku Szkolenia Kierowców "SUKCES" jest priorytetem. Jest źródłem wysokiego prestiżu ośrodka. Dotyczy w równej mierze wyników kształcenia i rozwoju każdego kandydata na kierowcę, podnoszenia poziomu jakości pracy ośrodka i procesu kształcenia oraz spełnienia krajowych i międzynarodowych standardów kształcenia.


Strona główna .. O firmie .. Oferta .. KontaktHosting OSI Go3.pl

© OSK Sukces - nauka jazdy Wrocław